Luni (27 Aprilie) 
Căutare după titlu:

268 posturi TV Opțiuni personale Setare pe orizontală

Emisiuni deja difuzate
Urmează
TVR 1 HBO PRO TV Antena 1 Prima TV Kanal D Acasă TV Național TV TVR 2 TVR 3 PRO TV Internațional TVR Internațional Antena Internațional Antena Stars Speranța TV

11:30

12:25

Prințesa săbiilor(AP) (engl.-sua-can., 2000, s. avent., episodul 9)
Prințesa săbiilor - Elsa Pataky
12:25

Vorbește corect! (emis. info.)

Cu: Ruxandra Gheorghe-Negrea

12:30

Impact global (reluare)

Emisiune de politică externă

13:00

Germana...la 1 (emis. info.) (live)

Deutsch... um eins

* Olimpiada de limba germană la Satu Mare

14:00

Telejurnal (emis. info.)

Sport
Meteo

14:55

Clubul celor care muncesc în România (rep.) - Bitdefender

Fabricat în România

15:00

Teleshopping (promo)
15:30

Andografia zilei

Videocartoon

15:31

Maghiara de pe unu (emis. mag.) (live)

Informații presărate cu paprika

16:55

Opinii fiscale (2014, emis. info.)
17:10

Hai-Hui (2014, divertisment) (live)

Prezentator: Marina Almășan

18:30

Clubul celor care muncesc în România (rep.) - Bitdefender

Fabricat în România

18:40

Prințesa săbiilor(AP) (engl.-sua-can., 2000, s. avent., episodul 9) (reluare)
19:35

Vorbește corect! (emis. info.) (reluare)

Cu: Ruxandra Gheorghe-Negrea

19:45

Sport

11:05

13:20

Hoțul de cărți(12) (sua-ger., 2013, dr. răzb.)
13:20

Jimmy P.(12) (sua, 2013, f. dr.)
15:20

Marea frumusețe(12) (it.-fra., 2013, f. a.)
Accesează noua secțiune ȘTIRI!
17:40

Meserii murdare (sua, 2005, s. doc., episodul 61)
18:10

10:30

12:00

La Măruță (divertisment) (reluare)
12:00

Ferma Vedetelor(AP) (2015, reality show) (reluare)

Prezentatori:
Iulia Vântur
Nea Rață

13:00
14:00

Trandafirul negru(AP) (tur., 2013, s. dr.) (reluare)
15:00

Puterea destinului(AP) (tur., 2006, s. dr.) (reluare)
16:00

Lecții de viață(AP) (2015, episodul 17)
17:00
17:30

La Măruță (divertisment)
19:00

Știrile Pro TV

*Sport
*Vremea

11:40

12:00

Teleshopping (promo)
12:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
13:00

Observator (emis. info.) (live)
14:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
Accesează noua secțiune ȘTIRI!
16:00

Observator (emis. info.) (live)
17:00

Acces direct(AP) (talk show) (live)
19:00

Observator (emis. info.) (live)

11:30

12:10

Mondenii (2006, divertisment, sezonul 10, episodul 18)

Cu: Andreea Grămoșteanu, Mirela Zeța, Anghel Popescu

12:10

Constantin 60 (talk show, episodul 9) (reluare)

Cu: Alexandru Constantin

Constantin 60
13:20

Teleshopping (promo)
13:50

Casa: construcție și design (divertisment, episodul 17) (reluare)
14:30

Teleshopping (promo)
15:00

Cireașa de pe tort(AP) (gastro-reality, sezonul 14, episodul 33) (reluare)
16:00

Râzi și câștigi (2014, mag. de div.)

Cu: Dan Fințescu

Redifuzare

16:30

Focus (emis. info.)
17:00

Mama mea gătește mai bine(AP) (2015, emis. culinară, episodul 16)

Cu: Cove și Horia Vîrlan

18:00

Focus (emis. info.)
19:30

Codul magicienilor (divertisment, sezonul 1, episodul 1)

Redifuzare

10:30

12:30

Teo Show(AP) (2013, divertisment)

Cu: Teo Trandafir

12:30

Știrile Kanal D (emis. info.)

*știri, meteo, sport

13:30

Te vreau lângă mine(AP) (2010, reality show)
16:00

Teleshopping (promo)
16:45

Teo Show(AP) (2013, divertisment)

Cu: Teo Trandafir

Ediție specială

Teo Trandafir
18:45

Știrea zilei (emis. info.)
19:00

Știrile Kanal D (emis. info.)

11:30

13:30

Fugara(AP) (sua, 2014) (reluare)
13:30

Teleshopping (promo)
14:00

Înger sălbatic(AP) (arg., 1999, ser., episodul 150)

Este distinsă cu premiul Martin Fierro pentru "cea mai bună telenovelă a anului 1999".

15:00

Înger sălbatic(AP) (arg., 1999, ser., episodul 151)

Este distinsă cu premiul Martin Fierro pentru "cea mai bună telenovelă a anului 1999".

16:00

Tânăr și neliniștit(AP) (sua, 1973, s. tv, episodul 4999)
Tânăr și neliniștit - Christel Khalil
17:00

Las Bravo(AP) (mex., 2014, s. rom., episodul 68)
18:00

Trandafirul negru(AP) (tur., 2013, s. dr., episodul 156)
19:00

Puterea destinului(AP) (tur., 2006, s. dr.)

11:00

12:30

Tradiții de la bunica(AP) (2013, emis. culinară) (reluare)
Tradiții de la bunica
12:30

Vouă(AP) (divertisment) (reluare)
12:45

Teleshopping (promo) (reluare)
13:00

Știri Național TV (emis. info.) (reluare)
13:15

Teleshopping (promo)
13:30

Dragoste dulce-amară(AP) (ind., 2009, f. dr., episodul 223)
14:30

Teleshopping (promo)
14:45

Mica mireasă(AP) (ind., 2008, s. rom., episodul 629) (reluare)
15:45

Teleshopping (promo)
16:15

Specialiști în sănătate(AP) (2013, emis. info.) (reluare)
16:45

Baronii(AP) (2006, s. com.)
17:15

Moartea prințului Sado(12) (sud cor., 2014, s. dr., episodul 24)
18:30

Știri Național TV (emis. info.)

Sport + Meteo

19:15

Mica mireasă(AP) (ind., 2008, s. rom., episodul 630)

11:45

12:10

Teleshopping (promo)
12:10

Străinul(AP) (rom., 1964, f. dr., a-n) (reluare)

Partea a doua

13:40

5 minute de istorie (2013, emis. info., episodul 157) - Rezistența din munți
13:50
14:00

Pescar hoinar (emis. con.) (reluare)
14:30

Cultura minorităților (doc.) - Identități

Redifuzare

15:00

Telejurnal (emis. info.) Hard of hearing

*Sport
*Meteo
Translator mimico-gestual Laura Ioana

15:50

Cartea cea de toate zilele (emis. mag.) (reluare)
16:00

Ieri - Azi - Mâine (emis. mag.) (live)
16:50

5 minute de istorie (2013, emis. info.)
17:00

Black Harbour(AP) (can., 1996, ser., episodul 1)
17:50

Cartea cea de toate zilele (emis. mag.) (reluare)
18:00

Telejurnal (emis. info.) (live)

*Știri
*Sport
*Meteo

19:10

Replay (emis. sport)

11:30

12:55

Toți împreună

Magazin interetnic în limbile minorităților
*Emisiune în limba maghiară.

TVR Tg. Mureș

12:55

Mașina timpului (program cult.)

cu Dan Trofin

TVR Iași

13:00

Cap de afiș (2011, program cult.) (reluare)

TVR Cluj

14:00

Teleshopping (promo)
15:00

Gustă Transilvania (emis. culinară) (reluare)

TVR Cluj

16:00

Din arhiva TVR (divertisment)

Cu: Irninis Miricioiu

Redifuzare

17:00

Ediția de Vest (emis. info., col., a-n) (live)

Cu: Cosmin Jitariuc

TVR Timișoara

18:00

Cap de afiș (2011, program cult.)

TVR Craiova

18:55

Mașina timpului (program cult.)

cu Dan Trofin

TVR Iași

19:00

Tableta de sănătate (2012, emis. info.) (live)

Realizator: Ramona Moroșanu

TVR Iași

11:20

12:10

Apropo TV (divertisment) (reluare)
12:10

Ce se întâmplă, doctore? (mag. life-style) (reluare)
12:40

Omul care aduce cartea (emis. info.)
13:00
13:50

Rețeta de Acasă (emis. culinară)

Cu: Simona Mihăescu

14:00

Știrile Pro TV (reluare)
16:00
17:00
17:30

La Măruță (divertisment) (live)
19:00

11:50

12:00

Vorbește corect! (emis. info.)

Cu: Ruxandra Gheorghe-Negrea

12:00

Poveste imorală(AP) (rom., s. dr., episodul 7) - Pași înainte, pași înapoi...
12:40

Discover România (emis. info.) - Delta Dunării
12:50

5 minute de istorie (2013, emis. info., episodul 157) - Rezistența din munți
13:00

Europa 360° (emis. info.)
13:30

Lumea și noi (doc.) (reluare)

Emisiune despre comunitățile de români

Mirela Șuta, medic dermatolog, Portugalia

14:00
14:50

Agenda internațională - calendar
15:00

Starea nației(AP) (reality show) - Best Of

Cu: Dragoș Pătraru

15:50

Discover România (emis. info.) - Delta Dunării
16:00

Telejurnal (emis. info.)
16:30

Lumea și noi (doc.) (reluare) - Conul Leonida... la Atena

Emisiune despre comunitățile de români

17:00

Agenda internațională - calendar
17:10

Hai - Hui (mag. life-style) (live)
18:20

Discover România (emis. info.) - Delta Dunării
18:30

Adevăruri despre trecut (2015, doc., episodul 7)

Producător: Raluca Rogojină

19:00

Un doctor pentru dumneavoastră (2007, talk show) (live)

Cu: Cristina Timuș

11:00

12:00

Se întâmplă în România (2010, talk show)
12:00

Știri (emis. info.) (live)
12:30

În gura presei (emis. info.)
13:00

Observator (emis. info.) (live)
14:00

Știri de la Antena 3(AP)
15:00

Esențial (2010, talk show)
16:00
17:00

'Neatza cu Răzvan și Dani (divertisment) (reluare)
19:00

Observator (emis. info.) (live)

*Sport
*Meteo

09:00

12:00

Star Matinal (2013, mag. de div.)
12:00

Star Magazin(AP) (2013, divertisment)
14:00

Necenzurat(AP) (2013, divertisment)
Necenzurat
16:00

Star Magazin(AP) (2013, divertisment)
17:00

Star Salvator(12) (reluare)
18:55

Star news (2013, emis. info.)
19:45

Răi, da' buni!(AP) (2009, talk show)

11:00

12:00

Bunăstare
12:00

Trăieste înțelept (emis. rel.)
12:55

Viața-n verde (emis. info.)
13:00

Pomul vieții
14:00

Echipa știe tot (emis. rel.)
14:15

Muzică pentru copii
14:30

Desene animate
15:00

Între noi fetele (emis. info.)
16:00

Lecția de viață (emis. info.)
16:55

Viața-n verde (emis. info.)
17:00

Academica (emis. rel.)
18:00

Dialog (talk show)

Cu: Emil Banga

18:50
19:25
19:30

Buletin informativ (emis. info.)
Programul serii
TVR 1
line.gif
HBO
line.gif
PRO TV
line.gif
Antena 1
line.gif
Prima TV
line.gif
Kanal D
line.gif
Acasă TV
line.gif
Național TV
line.gif
TVR 2
line.gif
TVR 3
line.gif
PRO TV Internațional
line.gif
TVR Internațional
line.gif
Antena Internațional
line.gif
Antena Stars
line.gif
Speranța TV
line.gif
19:59

Telejurnal (emis. info.)

*Meteo

20:55

Clubul celor care muncesc în România (rep.) - Bitdefender

Fabricat în România

21:00

Vorbește liber!(AP) (emis. info.) (live)

Moderator Sorin Avram

22:00

Biziday (2013, talk show)

Prezintă Moise Guran

Moise Guran
22:50

Starea nației(AP) (reality show)

Cu: Dragoș Pătraru

Accesează noua secțiune ȘTIRI!
23:50

Magazin UEFA Champions League 2014-2015(12) (emis. sport)

Cu: Sorin Hobana

0:25

Supraviețuitorii Apocalipsei(12) (sua, 2013, SF acț.)
1:55

Andografia zilei

* Videocartoon

2:00

Sport (reluare)
2:15

Telejurnal (emis. info.) (reluare)

Meteo

3:05

Un doctor pentru dumneavoastră (2007, talk show)

Cu: Cristina Timuș

20:00

Urzeala tronurilor(18) (sua, 2011, s. dr., sezonul 5, episodul 3)
21:00

Silicon Valley(12) (sua, 2014, s. com., sezonul 2, episodul 3)
21:30

Vicepreședinta(12) (sua, 2012, s. com., sezonul 4, episodul 3)
22:00

Căpitanul Phillips(12) (sua, 2013, f. dr.)
0:10

Evadare disperată(18) (sua, 2014, f. dr.)
1:45
3:05

Beowulf(12) (sua, 2007, acțiune)
20:30

Ferma Vedetelor(12) (2015, reality show)

Prezentatori:
Iulia Vântur
Nea Rață

Ferma Vedetelor
22:30
23:05

Psihologia minciunii(15) (sua, 2009, s. polițist, sezonul 1, episodul 7)
Accesează noua secțiune ȘTIRI!
0:00

Las fierbinți(12) (rom., 2011, s. com.) (reluare)
Instaleaza acum aplicatia PORT TV!
1:00

Ferma Vedetelor(12) (2015, reality show) (reluare)

Prezentatori:
Iulia Vântur
Nea Rață

2:30

Flashpoint(12) (can., 2008, s. de acț., sezonul 2, episodul 6)
3:30

Știrile Pro TV (reluare)
20:00

Observator special (2012, emis. info.) (live)
20:30

Iadul bucătarilor(12) (2015, emis. con.)

Juriu: Florin Dumitrescu, Sorin Bontea și Cătălin Scărlătescu

23:00

Un show păcătos(15) (divertisment) (live)

Invitat permanent: Cătălin Bordea

Un show păcătos
1:00

Insula iubirii(12) (2015, reality show) (reluare)
3:00

Observator (emis. info.) (reluare)
3:45

Acces direct(AP) (talk show) (reluare)
20:30

Revendicarea (reality show, episodul 15)
22:30

WOWbiz(12) (2012, divertisment)

Cu: Mădălin Ionescu și Adelina Pestrițu

Ediție specială

Instaleaza acum aplicatia PORT TV!
0:30

Știrile Kanal D (emis. info.) (reluare)
1:45

Dila(AP) (tur., 2012, s. rom.) (reluare)
Dila
3:45

WOWbiz(AP) (2012, divertisment) (reluare)

Cu: Mădălin Ionescu și Adelina Pestrițu

20:00

Fugara(AP) (sua, 2014, episodul 51)
21:00

Fugara(AP) (sua, 2014, episodul 52)
22:00

Dragoste de viață(AP) (braz., 2013, s. com., episodul 81)
23:00

Terra Nostra(AP) (braz., 1999, s. tv) - Episodul 128


Instaleaza acum aplicatia PORT TV!
0:00

Iubire ca în filme(AP) (rom., 2006, s. tv, episodul 109)
Instaleaza acum aplicatia PORT TV!
1:00

Doctorul casei (2013, emis. info.)
Anca Vereanu
2:00

Acasă la români (divertisment)
3:00

Iubire ca în filme(AP) (rom., 2006, s. tv) (reluare)
20:15

Destine împlinite(AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 407)
21:15

Justiție brutală(15) (sua, 2012, s. polițist, episodul 2)
22:15

Amenințarea invizibilă(12) (sua, 1997, acțiune)
0:15

Justiție brutală(15) (sua, 2012, s. polițist, episodul 2) (reluare)
Instaleaza acum aplicatia PORT TV!
1:15

Amenințarea invizibilă(12) (sua, 1997, acțiune) (reluare)
Amenințarea invizibilă - Michael Dudikoff și Catherine Bell
3:15

Știri Național TV(AP) (emis. info.) (reluare)

+ Sport + Meteo

3:45

Baronii(AP) (2006, s. com.) (reluare)
19:55

Teatru(AP) (teatru TV) - Salonul 6
21:50

Cartea cea de toate zilele (emis. mag.) (reluare)
22:00

Ora de știri (emis. info.) (live)

*Știri
*Sport
*Meteo

22:55

MomentArt(AP)

Producător: Mimi Necula

23:10

Biutiful(15) (spa.-mex., 2009, f. dr.)

Două nominalizări la Premiul Oscar 2011 pentru cel mai bun film străin al anului, cel mai bun actor în rol principal, Javier Bardem.
Premiul pentru cel mai bun actor, Javier Bardem, la Festivalul Internațional al Filmului de la Cannes, 2010.

Instaleaza acum aplicatia PORT TV!
1:40

Festival SoNoRo 2011

Redifuzare

2:45

Replay (emis. sport) (reluare)
Replay
3:35

Cornelia Pillat - Portret de familie (reluare)
20:00

Cântec și poveste (2011, emis. mag.)

TVR Tg.Mureș

21:30

Meseriașii (mag. life-style) (reluare)

TVR Tg.Mureș

Meseriașii
22:00

Arena (emis. sport)

Realizator Lucian Lucescu

TVR Iași

23:00
23:05

Toți împreună (reluare)

Magazin interetnic în limbile minorităților
*Emisiune în limba maghiară.

Instaleaza acum aplicatia PORT TV!
0:30

Ediția de Vest (emis. info., col., a-n) (reluare)

Cu: Cosmin Jitariuc

TVR Timișoara

2:30

Meseriașii (mag. life-style) (reluare)

TVR Tg. Mureș

3:00

Sarea în bucate (2013, emis. culinară) (reluare)

TVR Timișoara

3:30

Tableta de sănătate (2012, emis. info.) (reluare)

Realizator: Ramona Moroșanu

TVR Iași

20:30

Lacrimi de iubire(AP) (rom., 2005, ser.)
21:30

Aniela(AP) (rom., 2009, ser.)
22:30
23:00

La Bloc(AP) (2003, s. com.)
La Bloc
Instaleaza acum aplicatia PORT TV!
23:40

Omul care aduce cartea (emis. info.) (reluare)
0:00

Știrile ProTV Chișinău (2011, emis. info.)
0:40

La Măruță (divertisment) (reluare)
2:00

Știrile Pro TV (reluare)
3:15

Lacrimi de iubire(AP) (rom., 2005, ser.) (reluare)
20:00

Telejurnal (emis. info.)
20:30

Lumea și noi (doc.)

Emisiune despre comunitățile de români

21:00

Vorbește liber! (emis. info.) (live)

Moderator Sorin Avram

22:00

Avocatul dumneavoastră (live)

Tema: Probleme juridice ale telespectatorilor
Răspunsuri la scrisorile și e-mail-urile telespectatorilor

23:00

Starea nației(AP) (reality show)

Cu: Dragoș Pătraru

Instaleaza acum aplicatia PORT TV!
23:50

Discover România (emis. info.) - Delta Dunării
0:00

Telejurnal (emis. info.)
0:35
0:40

Biziday (2013, talk show)

Prezintă Moise Guran

Moise Guran
1:20

5 minute de istorie (2013, emis. info., episodul 157) - Rezistența din munți
1:30

Un doctor pentru dumneavoastră (2007, talk show) (reluare)

Cu: Cristina Timuș

2:30

Lumea și noi (doc.) (reluare)

Emisiune despre comunitățile de români

3:00

Avocatul dumneavoastră (reluare)

Tema: Probleme juridice ale telespectatorilor
Răspunsuri la scrisorile și e-mail-urile telespectatorilor

20:00

Observator special (2012, emis. info.)
20:30

Esențial (s. doc.)
21:30

Sinteza zilei (talk show) (live)
23:15

Esențial (s. doc.)
0:00

Subiectiv (2010, talk show)
2:00

Observator (emis. info.) (reluare)
3:00

În gura presei (emis. info.) (reluare)
21:45

Star news (2013, emis. info.)
22:00

Agentul VIP(12) (talk show)
0:15

Star news (2013, emis. info.)
0:30

În puii mei(12) (divertisment)

Cu: Mihai Bendeac

1:15

Răi, da' buni!(AP) (2009, talk show) (reluare)
3:00

Agentul VIP(12) (talk show) (reluare)
19:50

Meteo
19:55

Viața-n verde (emis. info.)
20:00

În obiectiv (talk show)
20:55

Meteo
21:00

Timpul speranței (emis. rel.)

Cu: Tiberiu Nica

21:55

Viața-n verde (emis. info.)
22:00

Provocările vieții (emis. info.)
22:50
23:00

Emisiune în limba engleză
0:00

Citind printre rânduri (emis. info.)

Realizator: Marius Mitrache

1:00

Fii sănătos! (emis. mag.)
2:00

Măștile zeilor
2:55

Lumini din trecut
3:00

Academica (emis. rel.)