Joi (28 Mai) 
Căutare după titlu:

269 posturi TV Opțiuni personale Setare pe orizontală

Emisiuni deja difuzate
Urmează
TVR 2 Diva Discovery Channel Digi Sport 1 TVR 1 PRO TV Antena 1 Prima TV Kanal D Acasă TV Național TV TVR 3 PRO TV Internațional TVR Internațional Antena Internațional

20:10

21:50

Coliziunea(15) (sua, 2012, acțiune)

20:00

21:00

În mintea criminalului(AP) (sua, 2008, s. polițist, sezonul 2, episodul 8)

20:30

21:00

Războiul depozitelor - Canada (can., 2013, s. doc., sezonul 1, episodul 6)
Războiul depozitelor - Canada

20:45

21:00

Digi Sport Special (live)

19:59

20:55

Telejurnal (emis. info.)

Meteo
Omologarea tragerilor Joker, Loto 5 /40, Loto 6/49 și Noroc

20:30

21:30

Ferma Vedetelor(12) (2015, reality show)

Prezentatori:
Iulia Vântur
Nea Rață

20:30

00:00

Next Star (2013, emis. con.)

Juriu: Pepe, Maria Cârneci, Connect-R, Lora, Vasile Muraru

Invitat: Doru Octavian Dumitru

Next Star

20:30

21:30

Adevăruri ascunse (reality show, sezonul 1, episodul 18)

20:00

22:30

Dila(AP) (tur., 2012, s. rom.)

20:00

21:00

Fugara(AP) (sua, 2014, episodul 113)
Fugara

20:15

21:15

Suflete pereche(AP) (ind., 2009, s. dr., episodul 705)

20:00

21:30

Cântec și poveste (2011, emis. mag.)

Realizatori: Carmen Olaru și Horia Gumeni

TVR Timișoara

20:30

21:30

Lacrimi de iubire(AP) (rom., 2005, ser.)

20:30

21:00

Lumea și noi (doc.) - Transilvania de Portugalia

Emisiune despre comunitățile de români

20:00

21:30

100 de minute (2010, emis. info.)

Cu Alessandra Stoicescu

TVR 2
line.gif
Diva
line.gif
Discovery Channel
line.gif
Digi Sport 1
line.gif
TVR 1
line.gif
PRO TV
line.gif
Antena 1
line.gif
Prima TV
line.gif
Kanal D
line.gif
Acasă TV
line.gif
Național TV
line.gif
TVR 3
line.gif
PRO TV Internațional
line.gif
TVR Internațional
line.gif
Antena Internațional
line.gif
21:50
22:00

Ora de știri (emis. info.) (live)

*Știri
*Sport
*Meteo

23:10

La birou(12) (sua, 2005, s. tv, sezonul 2, episodul 11)
23:35

La birou(12) (sua, 2005, s. tv, sezonul 2, episodul 12)
La birou - Angela Kinsey
0:00

Natură și sănătate (emis. mag.) (reluare)
0:30

Motomagia (2007, emis. sport) (reluare)
1:00

Turneul Național Stradivarius 2014 (2014, progr. muz.)

In The Mood for Prokofiev

Redifuzare

1:50

5 minute de istorie (2013, emis. info.)
2:00

Mituri muzicale românești(AP) (musical) (reluare)
2:50

Cartea cea de toate zilele (emis. mag.) (reluare)
3:00

Cap compas (progr.turistic) (reluare)
3:30

Ferma (emis. mag.) (reluare)

Nu mai aveți loc la oraș? Încercați la țară!

21:00

Vacanță cu Derek(AP) (can., 2010, com. de fam.)
Vacanță cu Derek
23:00

Kate și Leopold(AP) (sua, 2001, com. rom.)
1:25

Neveste disperate(AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 7, episodul 12)
2:25

Anatomia lui Grey(AP) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 5)
3:25

Haven(AP) (can., 2010, s. polițist, sezonul 3, episodul 1)
21:00

Comoara din container (sua, s. doc., sezonul 5, episodul 12)
21:30

Comoara din container(7) (sua, s. doc., sezonul 5, episodul 13)
22:00

Comori uitate (s. doc., episodul 9)
23:00

Căutătorul de mașini clasice (sua, 2008, s. doc.) - Vedete americane
23:30

Căutătorul de mașini clasice (sua, 2008, s. doc.) - La vânătoare de Healey
0:00

Mașini nervoase: Un nou garaj (sua, 2014, s. reality show, episodul 8)
1:00

Mașini nervoase (sua, s. doc., sezonul 1, episodul 7) - Chevy Fleetmaster din '48
1:50

Licitația de containere (sua, 2013, s. doc., sezonul 1, episodul 5)
2:15

Licitația de containere (sua, 2013, s. doc., sezonul 1, episodul 6)
2:40

Comoara din container (sua, s. doc., sezonul 5, episodul 13)
3:05

Comoara din container(12) (sua, s. doc., sezonul 5, episodul 13)
3:30

Comori uitate (s. doc., episodul 9)
21:00

Fotbal: CSMS Iași - Steaua (emis. sport) (live)

Liga 1

22:00

Digi Sport Special (live)
23:30

Știrile Digi Sport
0:00

Rezumat Franța
1:00

Rezumat Italia
1:45

Fotbal: Târgu Mureș - Oțelul (emis. sport)

Liga 1

3:30

Fotbal: CSMS Iași - Steaua (emis. sport)

Liga 1

20:55

Clubul celor care muncesc în România (rep.) - Visa Ramada

Fabricat în România

Clubul celor care muncesc în România
21:00

Vorbește liber! (emis. info.) (live)

Moderator Sorin Avram

22:00

Biziday (2013, talk show) (live)

Prezintă Moise Guran

22:50

Starea nației(AP) (reality show)

Cu: Dragoș Pătraru

23:50

A opta zi(12) (fra.-engl.-belg., 1996, f. dr.)
1:40

Andografia zilei
1:45

Zon@ (2007) (reluare)

*Top 3 Gadget
*Știri și evenimente de actualitate
*Interviul emisiunii
*Jocuri și ponturi
*Info-internet

2:10

Sport (reluare)
2:25

Telejurnal (emis. info.) (reluare)

Meteo
*Omologarea tragerilor Joker, Loto 5 /40, Loto 6/49 și Noroc

3:15

Un doctor pentru dumneavoastră (2007, talk show)

Cu: Cristina Timuș

21:30

Las fierbinți(12) (rom., 2011, s. com., episodul 24)
Las fierbinți
22:30

Știrile Pro TV

Cu: Amalia Enache și Cristian Leonte

23:05

Psihologia minciunii(15) (sua, 2009, s. polițist, sezonul 2, episodul 13)
0:00

Tanti Florica(12) (rom., 2012, sezonul 2, episodul 7)
1:00

Ferma Vedetelor(12) (2015, reality show) (reluare)

Prezentatori:
Iulia Vântur
Nea Rață

2:00

Flashpoint(12) (can., 2008, s. de acț., sezonul 3, episodul 11)
3:00

Știrile Pro TV (reluare)

Cu: Monica Dascălu

0:00

Alice în Țara Minunilor(AP) (sua, 2010, f. fantasy) (live)
2:00

Străini printre noi(12) (sua, 2010, s. polițist, sezonul 1, episodul 7)
2:55

Străini printre noi(12) (sua, 2010, s. polițist, sezonul 1, episodul 8)
3:45

Acces direct(AP) (talk show) (reluare)
21:30

Apel de urgență (2015, episodul 12)
Apel de urgență
22:30

Trăsniții(AP) (s. com., sezonul 24, episodul 56)
23:00

Focus din inima României (emis. info., episodul 80)
23:30

Click! (2014, mag. life-style, episodul 84)
0:00

Mama mea gătește mai bine (2015, emis. culinară, episodul 39) (reluare)

Cu: Cove și Horia Vîrlan

1:00

Adevăruri ascunse (reality show, sezonul 1, episodul 18) (reluare)
2:00

Apel de urgență(AP) (2015, episodul 12) (reluare)
3:00

Trăsniții(AP) (s. com., sezonul 24, episodul 56) (reluare)
3:30

Cireașa de pe tort(AP) (gastro-reality, sezonul 14, episodul 53) (reluare)
22:30

WOWbiz(12) (2012, divertisment)

Cu: Mădălin Ionescu și Adelina Pestrițu

0:30

Știrile Kanal D (emis. info.) (reluare)
1:45

Dila(AP) (tur., 2012, s. rom.) (reluare)
3:45

WOWbiz(12) (2012, divertisment) (reluare)

Cu: Mădălin Ionescu și Adelina Pestrițu

21:00

Fugara(AP) (sua, 2014, episodul 114)
22:00

Dragoste de viață(AP) (braz., 2013, s. com., episodul 112)
23:00

Iubiri vinovate(AP) (mex., 2012, s. rom., episodul 1)
0:00

Iubire ca în filme(AP) (rom., 2006, s. tv, episodul 140)
1:00

Dincolo de povestiri (2013, emis. mag.)
1:30

Acasă la români (divertisment)
3:00

Iubire ca în filme(AP) (rom., 2006, s. tv) (reluare)
21:15

Conspirația iataganelor(AP) (tur., 2012, s. dr., episodul 3)
23:15

Crime în Boston(15) (sua, 2008, f. pol.)
Crime în Boston
1:15

Dragoste dulce-amară(AP) (ind., 2009, f. dr., episodul 786) (reluare)
2:15

Crime în Boston(15) (sua, 2008, f. pol.) (reluare)
21:30

Reporter sud (rep.) (reluare)

TVR Craiova

22:00

Picătura de cultură (emis. info.)

Pentru o minte sănătoasă consumați cel puțin o picătură de cultură pe săptămână!

TVR Tg. Mureș

Picătura de cultură
23:00
23:05

Toți împreună (reluare)

Magazin interetnic în limbile minorităților
*Emisiune în limba maghiară.

0:30

Oltenia la zi (2014, emis. info.) (reluare)

Cu: Dana Preda

TVR Craiova

1:30

Picătura de cultură (emis. info.) (reluare)

Pentru o minte sănătoasă consumați cel puțin o picătură de cultură pe săptămână!

TVR Tg.Mureș

2:30

Reporter sud (rep.) (reluare)

TVR Craiova

3:00

Gândește verde (2013, mag. life-style) (reluare)

Realizator: Carmen Scutariu

TVR Iași

3:30

Tableta de sănătate (2012, emis. info.) (reluare)

Realizator și moderator: Claudia Dănăilă Tudose

TVR Tg. Mureș

21:30

Aniela(AP) (rom., 2009, ser.)
22:30

Știrile Pro TV

Cu: Amalia Enache și Cristian Leonte

Știrile Pro TV
23:00

La Bloc(AP) (2003, s. com.)
23:40

Omul care aduce cartea (emis. info.) (reluare)
0:00

Știrile ProTV Chișinău (2011, emis. info.)
0:40

La Măruță (divertisment) (reluare)
2:00

Știrile Pro TV (reluare)

Cu: Andreei Esca

3:15

Lacrimi de iubire(AP) (rom., 2005, ser.) (reluare)
21:00

Vorbește liber!(AP) (emis. info.) (live)

Moderator Sorin Avram

22:00

Corespondent TVRi

Premieră

23:00

Starea nației(AP) (reality show)

Cu: Dragoș Pătraru

23:50

Discover România (emis. info.) - Maria Tănase
0:00

Telejurnal (emis. info.)
0:35
Sport
0:40

Biziday (2013, talk show)

Prezintă Moise Guran

1:20

5 minute de istorie (2013, emis. info., episodul 135) - Școala de Literatura " Mihai Eminescu "
1:30

Un doctor pentru dumneavoastră (2007, talk show) (reluare)

Cu: Cristina Timuș

2:30

Lumea și noi (doc.) (reluare) - Transilvania de Portugalia

Emisiune despre comunitățile de români

3:00

Corespondent TVRi (reluare)
21:30

Sinteza zilei (talk show) (live)

Cu Mihai Gadea

23:15

Subiectiv (2010, talk show)

Cu Răzvan Dumitrescu

Subiectiv
0:00

La ordinea zilei

Cu Dana Grecu și Radu Tudor

2:00

Observator (emis. info.) (reluare)
3:00

În gura presei (emis. info.) (reluare)

Cu Mircea Badea