Duminică (1 Februarie) 
Căutare după titlu:

270 posturi TV Opțiuni personale Setare pe orizontală

Emisiuni deja difuzate
Urmează
TVR 1 Prima TV PRO TV Digi Film Antena 1 Kanal D Acasă TV Național TV TVR 2 TVR 3 PRO TV Internațional TVR Internațional Antena Internațional Antena Stars Speranța TV

13:00

14:50

Patinaj artistic: Campionatele Europene de la Stockholm (live)

Proba de perechi. Program liber

14:50

Discover România (emis. info.)
15:00

Familia Kennedy din Massachusetts(AP) (sua, 1990, mini-s., episodul 3)
16:00
18:15

Lozul cel mare (emis. con.) (live)

Tragerile Joker, Loto 5 /40, Loto 6/49 și Noroc

18:45

Dosar România (2013, emis. info.)

Cu: Răzvan Butaru

Redifuzare

19:45

Sport

13:30

14:00

Mondenii(AP) (2006, divertisment, sezonul 15, episodul 7)

Cu: Andreea Grămoșteanu, Mirela Zeța, Anghel Popescu

Redifuzare

14:00

Playtech (emis. info., episodul 4)

Cu Lucian Popescu

Redifuzare

14:30

Imagini incredibile din lume (sua, 1999, s. reality show, episodul 4)

Redifuzare

15:30

Cronica netului (2014, mag. de div., sezonul 2, episodul 4) (reluare)
16:00

Sistemul nervos(AP) (rom., 2005, f. dr.)
18:00

Focus (emis. info.)
19:00

Râzi și câștigi (2014, mag. de div.) - Best Of

Redifuzare

19:30

Cireașa de pe tort (gastro-reality) - Best Of

Redifuzare

13:30

15:30

În libertate(AP) (sua, 1996, f. avent.fam.) (reluare)
15:30

Formidabilul 2(AP) (sua, 1993, acț. com.) (reluare)
17:00

Jumanji(AP) (sua, 1995, avent. f)
19:00

Știrile Pro TV (emis. info.)

*Sport
*Vremea

13:05

14:45

Casper (sua, 1995, com.)
14:45

Matinal cu scandal(12) (sua, 2010, com. rom.)
16:30

Cum a furat Grinch Crăciunul (sua, 2000, com.)

Premiu Oscar 2001 pentru machiaj

18:20

Garda de corp(12) (sua, 2008, com.)

13:30

16:00

Intrigi parfumate(AP) (sua, 2008, com.) (reluare)
16:00

Observator (emis. info.) (live)
16:15

SuperBingo Metropolis(AP) (2013, emis. con.) (live)
SuperBingo Metropolis
19:00

Observator (emis. info.) (live)

13:15

13:45

Teleshopping (promo)
13:45

WOWbiz(AP) (2012, divertisment) (reluare)

Cu: Mădălin Ionescu și Adelina Pestrițu

*best of

14:45

Suleyman Magnificul: Sub domnia iubirii(AP) (tur., 2011, s. avent.) (reluare)
17:00

Asta-i România!(AP) (2011, emis. info.) (reluare)
18:45

Știrea zilei (emis. info.)
19:00

Știrile Kanal D(AP) (emis. info.)

13:30

14:00

Teleshopping (promo)
14:00

Complicea(AP) (mex., 2014, ser.) (reluare)
15:00

Cununa de lacrimi(AP) (mex., 2012, s. dr.)
16:00

Tânăr și neliniștit(AP) (sua, 1973, s. tv, episodul 4934)
17:00

Clona(AP) (braz., 2001, s. tv)
18:00

Regina inimilor(AP) (sua, 2014, ser.)

12:30

14:00

Tradiții de la bunica(AP) (2013, emis. culinară) (reluare)

cu Valentina Fătu

14:00

Opriți timpul! (2014, divertisment)
16:45

Iubire interzisă(AP) (reality show) (reluare)
18:30

Știri Național TV (emis. info.)
19:15

Mica mireasă(AP) (ind., 2008, s. rom., episodul 545)

13:30

14:10

14:10

Campioana(AP) (rom.-can., 1990, f. dr.)
15:50

Cartea cea de toate zilele (emis. mag.) (reluare)
16:00

Mistere și conspirații (2014, talk show)
17:00
18:00

Telejurnal (emis. info.) (live)

*Știri
*Sport
*Meteo

18:30

Drumul lui Leșe (program cult.)

Redifuzare
Invitați: Grupul din Libotin
Vasile Șanta din Rogoz
Virgil Nițulescu, istoric

19:30

Europa 360° (emis. info.)

13:30

14:00

Meseriașii (mag. life-style)

TVR Tg.Mureș

14:00

Vest exclusiv

TVR Timișoara

14:30

Identitate Basarabia (emis. info.)

TVR Iași

15:00

Istoria necunoscută (2011, docu-drama, col., a-n)

TVR Tg.Mureș

15:30

Vedere cu olteni (rep.)

TVR Craiova

15:45

Teleshopping (promo)
16:00

Natură și aventură

Cu: Dan Curean și Dan Păvăloiu

TVR Cluj

16:30

Rialiti șoc (2010, mag. life-style)

TVR Timișoara

17:00

Caravana TVR3

TVR Cluj

18:00

Cu tigaia în spate (2013, emis. mag.)

TVR Cluj

18:30

La pas prin Oltenia (2011, mag. life-style)

TVR Craiova

18:55

Mașina timpului (program cult.)

cu Dan Trofin

19:00

Reporter special (rep.)

Cu: Gabriela Baiardi
Sergiu Ciocoiu
Raluca Aftene
Răzvan Cojocariu

TVR Iași

19:30

Reporter sud (rep.)

TVR Craiova

13:05

14:00

Doctorul casei (2013, emis. info.)
14:00

Doamne de poveste (rep., col., a-n)

Cu: Olivia Steer

15:00

După 20 de ani (talk show)
16:00

Ora exactă în sport(AP) (emis. sport) (live)
18:00
19:00

13:00

14:50

Probă de microfon(AP) (rom., 1980, com.)
14:50

Teatru (teatru TV) - Trei surori - de A. P. Cehov
16:00

Telejurnal (emis. info.)
16:30

Natură și sănătate (emis. mag.) (reluare)
17:00

Destine ca-n filme(AP) (2013, talk show) (reluare)
17:30

Starea nației(AP) (reality show) (reluare)
18:00

Starea nației (reality show)
18:30

Secvențe(AP) (rom., 1982, f. dr.)

13:00

14:00

14:00

Capcana starurilor (2014, divertisment) (reluare)
15:30

Star Chef (2014, emis. culinară)
16:30

Călător pe o gură de rai (2013, emis. mag.)

Cu: Teodor Hossu Longin

17:00

Folclorul contraatacă(AP) (divertisment)

Cu: Andreea Bănică și Ionut Dolănescu

19:00

Observator (emis. info.)

13:00

14:00

14:00

Star Magazin(AP) (2013, divertisment)
16:00

Star Zodiac (2013, emis. info.)
Star Zodiac
17:00

Dosarele VIP(AP) (2013, divertisment)
Dosarele VIP
19:00

Star Magazin(AP) (2013, divertisment)

13:00

14:00

Consonanțe

Cu: Edisa Soare Bucur

14:00

Cercetați Scripturile (emis. rel.)

cu Cristian Ionescu

15:30

Diverse
16:00

Întrebările mamei

Cu: Zenobia Niculiță

16:30

Pe urmele succesului

Cu: Sorin Dinu, Florentina Adamescu

17:15

Emisiune în limba engleză
17:30

Semne și simboluri
18:00

Album de familie (emis. rel.)

Realizator: Dorian Gavrilă

19:00

Punctul de plecare (emis. rel.)

Realizator: Adrian Bocăneanu

Programul serii
TVR 1
line.gif
Prima TV
line.gif
PRO TV
line.gif
Digi Film
line.gif
Antena 1
line.gif
Kanal D
line.gif
Acasă TV
line.gif
Național TV
line.gif
TVR 2
line.gif
TVR 3
line.gif
PRO TV Internațional
line.gif
TVR Internațional
line.gif
Antena Internațional
line.gif
Antena Stars
line.gif
Speranța TV
line.gif
20:00

Telejurnal (emis. info.)

Meteo
Omologarea tragerilor Joker, Loto 5 /40, Loto 6/49 și Noroc

21:10

Atingerea dragostei(12) (sua, 1999, f. romant., col., a-n)
23:25

Starea nației(AP) (reality show) - Best Of
Instalează acum aplicația PORT TV!
0:25

Garantat 100% (talk show) - Best of
1:20

Andografia zilei

Best of

1:25

Ritualul inițierii(15) (sua, 2012, thrill.)
3:10

Sport (reluare)
3:25

Lumea și noi (doc.) (reluare)

Emisiune despre comunitățile de români

3:55

Universul credinței (reluare)

Producător tv: Paula Tăbîrcă

Prima parte

20:30

Schimb de mame (reality show, sezonul 20, episodul 6)

Redifuzare

Schimb de mame
22:30

Sistemul nervos(AP) (rom., 2005, f. dr.) (reluare)
23:45

Iubiri secrete(AP) (f. tv artă, sezonul 7, episodul 7)

Redifuzare

1:10

Iubiri secrete(AP) (f. tv artă, sezonul 7, episodul 8)

Redifuzare

2:30

Schimb de mame (reality show, sezonul 20, episodul 6) (reluare)

Redifuzare

20:30
22:15
Instalează acum aplicația PORT TV!
0:00

Cei patru fantastici: Ascensiunea lui Silver Surfer(AP) (sua-ger.-engl., 2007, acțiune) (reluare)
1:45

Lumea de dincolo: Revolta Lycanilor(15) (sua, 2009, acțiune) (reluare)
3:30

Apropo TV (divertisment) (reluare)
20:00
22:25

O dădacă plină de surprize(12) (engl., 2005, com.)
0:10

Sabotaj(15) (sua, 2014, acțiune)
2:00

Prieteni model(15) (sua, 2008, com.)
3:40

Matinal cu scandal(12) (sua, 2010, com. rom.) (reluare)
20:00

Star News(AP) (2015, divertisment)
20:30

Furios și iute(12) (sua-ger., 2001, acțiune)
22:30

Soldatul Universal: Un nou început(15) (sua, 2009, acțiune) (reluare)
0:30

Furios și iute(12) (sua-ger., 2001, acțiune) (reluare)
2:15

Prințesa și poneiul (sua, 2011, f. de fam.) (reluare)
3:45

Karate Kid III(AP) (sua, 1989, f. de fam.) (reluare)
20:00

Ochii din umbră(12) (2010, reality show)

Cu: Ernest

Sezon nou

21:30
22:30
0:30

Știrile Kanal D (emis. info.) (reluare)
1:45

Ochii din umbră(12) (2010, reality show) (reluare)

Cu: Ernest

Ochii din umbră
3:00
20:30

Îngeri păzitori(AP) (sua, 2012, ser.)
22:00

Complicea(AP) (mex., 2014, ser.)
23:00

Terra Nostra(AP) (braz., 1999, s. tv)


0:00

Clona (braz., 2001, s. tv) (reluare)
1:00

Iubire ca în filme(AP) (rom., 2006, s. tv)
2:00

Doamne de poveste (rep., col., a-n)

Cu: Olivia Steer

3:00

Casa Ibacka(AP) (2013, divertisment) (reluare)

Cu: Cabral și Andreea Ibacka

3:30

Dincolo de povestiri(AP) (2013, emis. mag.)
Dincolo de povestiri
20:15
23:00

Opriți timpul! (2014, divertisment) (reluare)
Opriți timpul!
1:45

Copii contra părinți (2009, reality show) (reluare)
3:15

Sare și Piper (divertisment) (reluare)
20:10
22:40
Liceenii... în 53 de ore și ceva
0:30
1:00

Teatru (teatru TV) (reluare) - Trei surori - de A. P. Cehov
3:40

D'ale lu' Mitică (rep.) (reluare)
19:55
20:00

Piper pe limbă (mag. life-style)

Cu: Robert Șerban

TVR Timișoara

21:00

Ghici cine vine la cină? (2012, talk show)

TVR Iași

22:00

Mărturii din Infernul Holocaustului

TVR Craiova

23:00

Caravana TVR3 (reluare)

TVR Cluj

0:00

Gustă Transilvania (emis. culinară) (reluare)

TVR Cluj

0:55
1:00

Piper pe limbă (mag. life-style) (reluare)

Cu: Robert Șerban

TVR Timișoara

2:00

Reporter special (rep.) (reluare)

Cu: Gabriela Baiardi
Sergiu Ciocoiu
Raluca Aftene
Răzvan Cojocariu

TVR Iași

2:30

La pas prin Oltenia (2011, mag. life-style) (reluare)

TVR Craiova

3:00

Satul meu (mag. life-style) (reluare)

TVR Tg. Mureș

20:30

Las fierbinți(12) (rom., 2011, s. com.)
21:30
23:15

Apropo TV (divertisment)
0:15

După 20 de ani (talk show) (reluare)
1:00

România, te iubesc! (rep.) (reluare)
2:00

Știrile Pro TV (emis. info.) (reluare)
3:15

Las fierbinți(12) (rom., 2011, s. com.) (reluare)
20:00

Telejurnal (emis. info.)
20:30

Identitate Basarabia (emis. info.) (reluare)
Identitate Basarabia
21:00

Gala umorului (2014, mag. de div.) (reluare)
22:00
23:50

Agenda internațională - calendar
0:00

Telejurnal (emis. info.)
0:35

Sport
0:40

Probă de microfon(AP) (rom., 1980, com.)
2:25

Discover România (emis. info.)
2:30

Mărturii pentru viitor - Dinu C. Giurescu (reluare)
3:00

Exclusiv în România (2013, emis. info.) (reluare)
3:45

5 minute de istorie (2013, emis. info.)
3:55

Discover România (emis. info.)
20:00

Punctul de întâlnire (2010, talk show)

Cu: Radu Tudor

21:00

Sinteza zilei (talk show)
23:45

Agentul VIP(12) (talk show)
2:00

Observator (emis. info.) (reluare)
2:45

Next Star (2013, emis. con.) (reluare)

Juriu: Pepe, Maria Cârneci, Connect-R, Lora, Vasile Muraru

20:00

VedeTOP(AP) (2014, divertisment)
21:00

Ireal(AP)

Cu: Sorin Ovidiu Bălan

22:00

Asistentele(15) (2014, reality show) - Best of
23:00

Test de fidelitate(12) (reality show)
1:00

Dosarele VIP(AP) (2013, divertisment) (reluare)
2:30

Ireal(12) (reluare)
3:30

VedeTOP(AP) (2014, divertisment) (reluare)
20:00

ABC-ul sănătății (program cult.)

Realizator: Dr. Constantin Dinu

20:30

Vreau să cânt (progr.muz.)

Realizator: Mihaela Rusu

21:30

Credința și datini
22:00

Engleză
22:30

Popas de suflet (emis. rel.)

Realizator: Flaviana Iosif
Producator: Albert Codreanu

23:00

Vremea întrebărilor (emis. rel.)

Realizator: Ioan Paicu
Invitat: păstor Aron Moldovan
Preluare de la radio Vocea Speranței

0:30

Amprenta
1:00

Pe urmele succesului
1:30

Reflecții cancer
2:00

Popas de suflet (emis. rel.)

Realizator: Flaviana Iosif
Producator: Albert Codreanu

2:30

Reflecții

Cu: Petre Danci

3:00

Engleza
3:30

Credința și datini