Național TV

Limba: română

60825 București Sector 6 Str. Fabricii nr. 46B 

Tel.: 021/4042570

Fax: 021 4042429

Web: www.nationaltv.ro

e-mail: info@nationaltv.ro

Național TV
Național TV - Mai ceva ca-n viață!

Vineri (31 Octombrie)

Emisiuni deja difuzate
4:45

Sare și Piper (divertisment) (reluare)
6:00

Dragoste dulce-amară(AP) (ind., 2009, f. dr., episodul 101) (reluare)
7:00

Vouă(AP) (divertisment) (reluare)
7:15

Sărut-mâna, mamă (divertisment) (reluare)
8:45

Vouă (2003, divertisment) (reluare)
9:15

Baronii(AP) (2006, s. com.) (reluare)
9:45

Suflete pereche(AP) (ind., 2009, s. dr., episodul 649) (reluare)
10:45

Teleshopping (promo)
11:00

Dragoste dulce-amară(AP) (ind., 2009, f. dr., episodul 102)
12:00

Vouă(AP) (divertisment) (reluare)
12:15

Baronii(AP) (2006, s. com.) (reluare)
12:45

Vouă(AP) (divertisment) (reluare)
13:00

Știri (emis. info.)
13:15

Teleshopping (promo)
13:30

Mica mireasă(AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 451) (reluare)
14:30

Teleshopping (promo)
14:45

Vouă (2003, divertisment) (reluare)
15:00

Legenda căutătorului(12) (sua, 2008, s. de acț., sezonul 2, episodul 6)
Legenda căutătorului
16:00

Baronii(AP) (2006, s. com.) (reluare)
16:30

Dragoste dulce-amară(AP) (ind., 2009, f. dr., episodul 731)
17:30

Specialiști în sănătate(AP) (2013, emis. info.)

cu Ana Savu

18:00

Am ales să fiu român (2014, mag. life-style)
18:30

Știri Național TV (emis. info.)
19:15

Mica mireasă(AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 452)
20:15

Suflete pereche(AP) (ind., 2009, s. dr., episodul 650)

21:15

23:00

Tărâmul Lupilor(AP) (spa., 2010, s. de acț., episodul 22)

Instantaneu din programul Național TV 

Sâmbătă (1 Noiembrie)

4:45

Sare și Piper (divertisment) (reluare)
6:00

Pitici de vară (s. com.) (reluare)
7:00

Suflete pereche(AP) (ind., 2009, s. dr., episodul 650) (reluare)
8:00

Mica mireasă(AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 452) (reluare)
9:00

Tradiții de la bunica(AP) (2013, emis. culinară) (reluare)
10:30

Și eu m-am născut în România (2013, divertisment, episodul 9)
12:00

Teleshopping (promo)
12:15

Baronii(AP) (2006, s. com.) (reluare)
12:45

Teleshopping (promo)
13:00

Dincolo de lege(AP) (it.-RFG-monac, 1968, west.) (reluare)
15:30

Tărâmul Lupilor(AP) (spa., 2010, s. de acț., episodul 21) (reluare)
Tărâmul Lupilor
17:00

Tărâmul Lupilor(AP) (spa., 2010, s. de acț., episodul 22) (reluare)
18:30

Știri Național TV(AP) (emis. info.)
19:15

Mica mireasă(AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 453)

Duminică (2 Noiembrie)

4:45

Sare și Piper (divertisment) (reluare)
Sare și Piper
6:00

Sărut-mâna, mamă (divertisment) (reluare)
7:30

Baronii(AP) (2006, s. com.) (reluare)
8:00

Specialiști în sănătate(AP) (2013, emis. info.) (reluare)
8:30

Mica mireasă(AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 453) (reluare)
9:30

Dincolo de lege(AP) (it.-RFG-monac, 1968, west.) (reluare)
12:00

Teleshopping (promo)
12:30

Tradiții de la bunica(AP) (2013, emis. culinară) (reluare)

cu Valentina Fătu

14:00

Opriți timpul! (2014, divertisment)
16:45

Iubire interzisă(AP) (reality show) (reluare)
18:30

Știri Național TV (emis. info.)
19:15

Mica mireasă(AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 454)

Luni (3 Noiembrie)

4:15

Vouă(AP) (divertisment) (reluare)
4:30

Consilier de urgență(AP) (reality show) (reluare)
6:00

Dragoste dulce-amară(AP) (ind., 2009, f. dr., episodul 102) (reluare)
7:00

Vouă (2003, divertisment) (reluare)
7:15

Baronii(AP) (2006, s. com.) (reluare)
7:30

Rătăciri(12) (ind., 2003, f. romant.) (reluare)
10:45

Teleshopping (promo)
11:00

Dragoste dulce-amară(AP) (ind., 2009, f. dr., episodul 103)
12:00

Vouă(AP) (divertisment) (reluare)
12:15

Baronii(AP) (2006, s. com.) (reluare)
Baronii
12:45

Vouă(AP) (divertisment) (reluare)
13:00

Știri Național TV(AP) (emis. info.) (reluare)
13:15

Teleshopping (promo)
13:30

Mica mireasă(AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 454) (reluare)
14:30

Teleshopping (promo)
14:45

Opriți timpul! (2014, divertisment) (reluare)
17:30

Legenda căutătorului(12) (sua, 2008, s. de acț., sezonul 2, episodul 7)
18:30

Știri Național TV (emis. info.)

Sport + Meteo

19:15

Mica mireasă(AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 455)

Marți (4 Noiembrie)

4:15

Sărut-mâna, mamă (divertisment) (reluare)
6:00

Dragoste dulce-amară(AP) (ind., 2009, f. dr., episodul 103) (reluare)
7:00

Vouă (2003, divertisment) (reluare)
7:15

Sare și Piper (divertisment) (reluare)
8:45

Pitici de vară (s. com.) (reluare)
9:45

Destine împlinite(AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 357) (reluare)
10:45

Teleshopping (promo)
11:00

Dragoste dulce-amară(AP) (ind., 2009, f. dr., episodul 104)
12:00

Vouă (2003, divertisment) (reluare)
12:15

Specialiști în sănătate(AP) (2013, emis. info.) (reluare)
Specialiști în sănătate
13:00

Știri Național TV(AP) (emis. info.) (reluare)
13:15

Teleshopping (promo)
13:30

Mica mireasă(AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 455) (reluare)
14:30

Teleshopping (promo)
14:45

Vouă(AP) (divertisment) (reluare)

Best of

15:00

Legenda căutătorului(12) (sua, 2008, s. de acț., sezonul 2, episodul 7) (reluare)
16:00

Vouă (2003, divertisment)
16:15

Răzbunarea pistolarului(AP) (cor., 2014, s. de acț., episodul 7) (reluare)
17:30

Legenda căutătorului(12) (sua, 2008, s. de acț., sezonul 2, episodul 8)
18:30

Știri Național TV(AP) (emis. info.)

Sport + Meteo

19:15

Mica mireasă(AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 456)

Vineri (31 Octombrie)

21:15

23:00

Tărâmul Lupilor(AP) (spa., 2010, s. de acț., episodul 22)

Instantaneu din programul Național TV 

23:00

Iubire interzisă(AP) (reality show) (reluare)
0:45

Dragoste dulce-amară(AP) (ind., 2009, f. dr., episodul 731) (reluare)
Dragoste dulce-amară
1:45

Copii contra părinți (2009, reality show) (reluare)
3:15

Consilier de urgență(AP) (reality show) (reluare)

Sâmbătă (1 Noiembrie)

20:15

Iubire interzisă(AP) (reality show)

Sezon nou

22:00

Fosta mea iubire(12) (2011, reality show)

Sezon nou

23:00

Fosta mea iubire(15) (2011, reality show)

Sezon nou

23:45

Copii contra părinți (2009, reality show) (reluare)
Copii contra părinți
1:15

Consilier de urgență(AP) (reality show) (reluare)
2:45

Albumul Național (musical) (reluare)

Duminică (2 Noiembrie)

20:30

Rătăciri(12) (ind., 2003, f. romant.)
23:30

Opriți timpul! (2014, divertisment) (reluare)
Opriți timpul!
2:15

Copii contra părinți (2009, reality show) (reluare)
3:45

Baronii(AP) (2006, s. com.) (reluare)

Luni (3 Noiembrie)

20:15

Destine împlinite(AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 357)
21:15

Autopsia Crimei(12) (sua, 2010, ser., sezonul 2, episodul 2)

Body of Proof

22:15

Răzbunarea pistolarului(AP) (cor., 2014, s. de acț., episodul 7)
Răzbunarea pistolarului
23:30

Știri Național TV (emis. info.) (reluare)
0:00

Autopsia Crimei(12) (sua, 2010, ser., sezonul 2, episodul 2) (reluare)

Body of Proof

1:00

Copii contra părinți (2009, reality show) (reluare)
2:30

Vouă(AP) (divertisment) (reluare)
2:45

Consilier de urgență(AP) (reality show) (reluare)

Marți (4 Noiembrie)

20:15

Destine împlinite(AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 358)
21:15

Autopsia Crimei(12) (sua, 2010, ser., sezonul 2, episodul 3)

Body of Proof

22:15

Răzbunarea pistolarului(AP) (cor., 2014, s. de acț., episodul 8)
23:30

Știri Național TV (emis. info.) (reluare)
0:00

Autopsia Crimei(12) (sua, 2010, ser., sezonul 2, episodul 3) (reluare)

Body of Proof

1:00

Copii contra părinți (2009, reality show) (reluare)
2:30

Vouă(AP) (divertisment) (reluare)
2:45

Consilier de urgență(AP) (reality show) (reluare)