HBO

Limba: română

11017 București Sector 1 Calea Buzești 62-64 

Tel.: 021 307 77 77

Fax: 021 307 77 88

Web: www.hbo.ro

e-mail: office@hbo.ro

HBO
HBO este inovație, dinamism, aspirație! Cu fiecare zi vei trăi un alt vis. Vei intra într-o lume unde totul e posibil și în care îți poți construi povestea. Rămâi cu HBO, merită!

Luni (30 Martie)

Emisiuni deja difuzate
5:25

Filme și vedete (hol., 2008, emis. mag.)
6:00

Regatul de gheață (sua, 2013, f. anim.)
7:45

Un braț de milioane(12) (sua, 2014, f. dr.)
9:50

Ofertă irezistibilă(12) (it., 2013, dr. romantic.)
12:00

Subiect de conversație(12) (sua, 1995, com.)
13:45

Fata cu nouă peruci(12) (ger.-belg., 2013, f. dr.)
15:45

RoboCop (sua, 2014, SF acț.)
Instalează acum aplicația PORT TV!
17:45

Meserii murdare (sua, 2005, s. doc., episodul 61)
18:15

20:00

22:00

Eco-anarhiștii(12) (sua-engl., 2013, thrill.)

Marți (31 Martie)

4:05

Eco-anarhiștii(12) (sua-engl., 2013, thrill.)
6:00

Subiect de conversație(12) (sua, 1995, com.)
7:45

Fata cu nouă peruci(12) (ger.-belg., 2013, f. dr.)
9:40
11:20

Wall-E (sua, 2008, f. anim.)
13:00

Două vieți(12) (ger., 2012, f. dr.)
14:40

Blue Jasmine(12) (sua, 2013, f. dr.)
Instalează acum aplicația PORT TV!
16:20

Superman: Dezlănțuit (sua, 2013, f. anim.)
17:35

Marele Gatsby(12) (sua- aus., 2013, f. dr.)

Miercuri (1 Aprilie)

4:30

Gigolo de ocazie(12) (sua, 2013, com.)
5:25

Meserii murdare (sua, 2005, s. doc., episodul 61)
6:00

Austenland(12) (engl.-sua, 2013, com.)
7:35
9:40

Drumul spre regăsire(12) (sua, 2006, com. rom.)
Drumul spre regăsire - Jennifer Garner
11:30

Bătălia anului(12) (sua, 2013, f. muzical)
13:20

Jimmy P.(12) (sua, 2013, f. dr.)
15:20

Procesul lui Casey Anthony(12) (can., 2013, f. dr.)
16:50

Pe urmele dinozaurilor 3D (engl.-sua- aus., 2013, f. avent.fam.)
18:20

Austenland(12) (engl.-sua, 2013, com.)

Joi (2 Aprilie)

4:10

Pe sub piele(18) (engl.-sua-elv., 2013, S.F.)
5:30
6:00

Procesul lui Casey Anthony(12) (can., 2013, f. dr.)
Procesul lui Casey Anthony
7:30
7:55

Jimmy P.(12) (sua, 2013, f. dr.)
9:50

Pirații zilelor noastre(12) (eston-filip.-ger., 2012, f. doc.)
11:25

Garfield(12) (sua, 2004, com. de fam.)
12:45

RoboCop (sua, 2014, SF acț.)
14:40

Jack și uriașii(12) (sua, 2013, f. fant. av.)
Instalează acum aplicația PORT TV!
16:30

Adolescentul atomic(12) (sua, 1999, com.)
18:25

Am spus destul(12) (sua, 2013, com.)

Vineri (3 Aprilie)

4:35

Richard Pryor: Fără logică(AP) (sua, 2013, f. doc.)
6:00

Urșii (sua, 2014, f. doc.)
Urșii
7:20

Raiul e aievea(AP) (sua, 2014, f. dr.)
9:00

Jack și uriașii(12) (sua, 2013, f. fant. av.)
10:50

Am spus destul(AP) (sua, 2013, com.)
12:25

Samsara(12) (sua, 2011, f. doc.)
14:05

Scobby Doo! Robotul(AP) (sua, 2013, s. m. anim)
14:30

Doctor Dolittle 2(AP) (sua, 2001, com. de fam.)
16:00

Muhammad Ali vs S.U.A.(12) (sua, 2013, f. dr.)
Instalează acum aplicația PORT TV!
17:35

Filme și vedete (hol., 2008, emis. mag.)
18:05

Raiul e aievea(AP) (sua, 2014, f. dr.)
19:45

Căpitanul Phillips(15) (sua, 2013, f. dr.)

Luni (30 Martie)

20:00

22:00

Eco-anarhiștii(12) (sua-engl., 2013, thrill.)
22:00

Urzeala tronurilor(18) (sua, 2011, s. dr., sezonul 4, episodul 1) - Două săbii
22:55

Urzeala tronurilor(18) (sua, 2011, s. dr., sezonul 4, episodul 2) - Leul și trandafirul
23:45

Urzeala tronurilor(18) (sua, 2011, s. dr., sezonul 4, episodul 3) - Eliberatoarea
0:40

Urzeala tronurilor(18) (sua, 2011, s. dr., sezonul 4, episodul 4) - Jurământul
1:35

Urzeala tronurilor(18) (sua, 2011, s. dr., sezonul 4, episodul 5) - Primul pe numele său
2:30

Vasul fantomă(18) (sua- aus., 2002, horror)

Marți (31 Martie)

20:00

Trenul de noapte spre Lisabona(12) (ger.-elv.-por., 2013, thr. romant.)
21:50

Imigranta(12) (sua, 2013, f. dr.)
23:50

Urzeala tronurilor(18) (sua, 2011, s. dr., sezonul 4, episodul 9) - Străjerii
0:40

Urzeala tronurilor(18) (sua, 2011, s. dr., sezonul 4, episodul 10) - Copiii
1:50

Oculus(18) (sua, 2013, horror)
3:35

Trenul de noapte spre Lisabona(12) (ger.-elv.-por., 2013, thr. romant.)

Miercuri (1 Aprilie)

20:00

RoboCop(AP) (sua, 2014, SF acț.)
22:00
23:50
2:30

Evadare disperată(18) (sua, 2014, f. dr.)

Joi (2 Aprilie)

20:00

The Jinx: Viața și crimele lui Robert Durst(12) (sua, 2015, mini.s. doc., sezonul 1, episodul 1)
20:45

The Jinx: Viața și crimele lui Robert Durst(12) (sua, 2015, mini.s. doc., sezonul 1, episodul 2)
21:35

Iron Sky. Invazia(12) (fin.-ger.- aus., 2012, SF acț.)
23:05

Knick(18) (sua, 2014, s. dr., episodul 7)
Knick
23:50

Moștenirea diavolului(18) (sua, 2014, horror)
1:20

Filiera evreiască(12) (sua, 2010, f. pol.)
2:50

Vineri (3 Aprilie)

22:00

Knick(18) (sua, 2014, s. dr., episodul 8)
22:55

Legături de sânge(AP) (fra.-sua, 2013, f. dr.)
1:00

Stalingrad(AP) (rus.-ger., 2013, dr. răzb.)
3:10

Căpitanul Phillips(15) (sua, 2013, f. dr.)