Antena 1

Limba: română

13721 București Sector 1 Str. Garlei Nr. 1B 

Tel.: 021.20.30.118

Web: www.antena1.ro

e-mail: relatii@antena1.ro

Antena 1
Mereu aproape! Antena 1 emite jurnale de știri, show-uri de divertisment, seriale sau filme de diferite genuri și vă aduce tot ce vă interesează: vedete, evenimente, sport și nu numai. O colecție de informații necesară oricarui român.

Miercuri (26 Noiembrie)

Emisiuni deja difuzate
4:00

Acces direct(AP) (talk show) (reluare)

06:00

08:00

Observator (emis. info.) (live)

Instantaneu din programul Antena 1 

8:00

'Neatza cu Răzvan și Dani (divertisment) (live)
10:50

În gura presei(AP) (emis. info.)
11:40

Teleshopping (promo)
12:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
Mireasă pentru fiul meu
13:00

Observator (emis. info.) (live)
14:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
16:00

Observator (emis. info.) (live)
17:00

Acces direct(AP) (talk show) (live)
19:00

Observator (emis. info.) (live)

Joi (27 Noiembrie)

4:00

Acces direct(AP) (talk show) (reluare)
6:00

Observator (emis. info.) (live)
8:00

'Neatza cu Răzvan și Dani (divertisment) (live)
'Neatza cu Răzvan și Dani
10:50

În gura presei(AP) (emis. info.)
11:40

Teleshopping (promo)
12:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
13:00

Observator (emis. info.) (live)
14:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
16:00

Observator (emis. info.) (live)
17:00

Acces direct(AP) (talk show) (live)
19:00

Observator (emis. info.) (live)

Vineri (28 Noiembrie)

4:00

Acces direct(AP) (talk show) (reluare)
6:00

Observator (emis. info.) (live)
8:00

'Neatza cu Răzvan și Dani (divertisment) (live)
10:50

În gura presei(AP) (emis. info.)
11:40

Teleshopping (promo)
12:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
13:00

Observator (emis. info.) (live)
Vali Butnaru, Olivia Păunescu
14:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
16:00

Observator (emis. info.) (live)
17:00

Acces direct(AP) (talk show) (live)
19:00

Observator (emis. info.) (live)

Sâmbătă (29 Noiembrie)

4:00

Acces direct(AP) (talk show) (reluare)
6:00

Observator (emis. info.) (live)
9:00

'Neatza cu Răzvan și Dani (divertisment) (live)
11:00

Observator (emis. info.)

Ediție specială

11:05

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
13:00

Observator (emis. info.) (live)
14:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
16:00

Observator (emis. info.) (live)
17:00

Acces direct(AP) (talk show) (live)

Ediție specială

19:00

Observator (emis. info.) (live)

Duminică (30 Noiembrie)

4:00

Acces direct(AP) (talk show) (reluare)
6:00

Observator (emis. info.) (live)
9:00

Prietenii lui Moș Crăciun (can., 2010, f. de fam.) (reluare)
11:00

Grăbește-te încet!(AP) (rom., 1981) (reluare)
13:00

Observator (emis. info.) (live)
13:15

Next Star (2013, emis. con.) (reluare)

Juriu: Pepe, Maria Cârneci, Connect-R, Lora, Vasile Muraru

16:00

SuperBingo Metropolis(AP) (2013, emis. con.) (live)
SuperBingo Metropolis
19:00

Observator (emis. info.) (live)

Miercuri (26 Noiembrie)

20:00

Observator special (2012, emis. info.)
Instalează acum aplicația PORT TV!
20:30

Tron: Moștenirea(AP) (sua, 2010, SF acț.)
23:00

Un show păcătos(15) (divertisment) (live)

Invitat permanent: Cătălin Bordea

1:00

Observator (emis. info.) (reluare)
2:00

Rooster Cogburn(AP) (sua, 1975, west.)
Rooster Cogburn - John Wayne
3:30

Observator special (2012, emis. info.) (reluare)

Joi (27 Noiembrie)

20:00

Observator special (2012, emis. info.) (live)
Instalează acum aplicația PORT TV!
20:30

Next Star (2013, emis. con.)

Juriu: Pepe, Maria Cârneci, Connect-R, Lora, Vasile Muraru

Next Star
23:30

Un show păcătos(15) (divertisment) (live)

Invitat permanent: Cătălin Bordea

1:00

Observator (emis. info.) (reluare)
2:00

Prizonierul din Zenda (sua, 1979, avent. f)
3:30

Observator special (2012, emis. info.) (reluare)

Vineri (28 Noiembrie)

20:00

Observator special (2012, emis. info.) (live)
20:30

X Factor (2014, emis. con.)
X Factor
0:00

Iadul Bucătarilor(AP) (2014, emis. con.) (reluare)

Juriu: Florin Dumitrescu, Sorin Bontea și Cătălin Scărlătescu

2:30

Echipa specială(15) (sua, 1998, thrill.)

Sâmbătă (29 Noiembrie)

20:00

Mr. Bean (engl., 1990, s. com.)
20:30

X Factor (2014, emis. con.)
0:00

Asasin în slujba legii(12) (sua, 2003, acțiune)
2:00

Operațiunea Delta Force 3(15) (sua, 1991, acțiune)

Duminică (30 Noiembrie)

20:00

Mr. Bean (engl., 1990, s. com.)
20:30

Mumia: Mormântul Împăratului Dragon(12) (sua-chi.-ger., 2008, avent. f)
23:00

X Factor (2014, emis. con.) (reluare)
1:30

Vis împlinit(12) (sua, 2004, f. dr.)
3:45

Mumia: Mormântul Împăratului Dragon(AP) (sua-chi.-ger., 2008, avent. f) (reluare)