Antena 1

Limba: română

13721 București Sector 1 Str. Garlei Nr. 1B 

Tel.: 021.20.30.118

Web: www.antena1.ro

e-mail: relatii@antena1.ro

Antena 1
Mereu aproape! Antena 1 emite jurnale de știri, show-uri de divertisment, seriale sau filme de diferite genuri și vă aduce tot ce vă interesează: vedete, evenimente, sport și nu numai. O colecție de informații necesară oricarui român.

Marți (21 Aprilie)

Emisiuni deja difuzate
6:00

Observator (emis. info.) (live)
8:00

'Neatza cu Răzvan și Dani (divertisment) (live)
10:50

În gura presei (emis. info.)
11:40

Teleshopping (promo)
12:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
Mireasă pentru fiul meu
13:00

Observator (emis. info.) (live)
14:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
16:00

Observator (emis. info.) (live)

17:00

19:00

Acces direct(AP) (talk show) (live)
19:00

Observator (emis. info.) (live)

Miercuri (22 Aprilie)

6:00

Observator (emis. info.) (live)
8:00

'Neatza cu Răzvan și Dani (divertisment) (live)
'Neatza cu Răzvan și Dani
10:50

În gura presei (emis. info.)
11:40

Teleshopping (promo)
12:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
13:00

Observator (emis. info.) (live)
14:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
16:00

Observator (emis. info.) (live)
17:00

Acces direct(AP) (talk show) (live)
19:00

Observator (emis. info.) (live)

Joi (23 Aprilie)

6:00

Observator (emis. info.) (live)
8:00

'Neatza cu Răzvan și Dani (divertisment) (live)
10:50

În gura presei (emis. info.)
11:40

Teleshopping (promo)
12:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
13:00

Observator (emis. info.) (live)
14:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
16:00

Observator (emis. info.) (live)
17:00

Acces direct(AP) (talk show) (live)
Acces direct
19:00

Observator (emis. info.) (live)

Vineri (24 Aprilie)

4:00

Acces direct(AP) (talk show) (reluare)
6:00

Observator (emis. info.) (live)
8:00

'Neatza cu Răzvan și Dani (divertisment) (live)
10:50

În gura presei (emis. info.)
11:40

Teleshopping (promo)
12:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
13:00

Observator (emis. info.) (live)
Observator
14:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
16:00

Observator (emis. info.) (live)
17:00

Acces direct(AP) (talk show) (live)
19:00

Observator (emis. info.) (live)

Sâmbătă (25 Aprilie)

4:00

Acces direct(AP) (talk show) (reluare)
6:00

Observator (emis. info.) (live)
9:00

Regele Ralph(AP) (sua, 1991, com.)
11:00

Notting Hill(AP) (engl.-sua, 1999, com. rom.)
13:00

Observator (emis. info.) (live)
14:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
16:00

Observator (emis. info.) (live)
17:00

Mireasă pentru fiul meu(AP) (reality show) (live) - Sezonul 4
19:00

Observator (emis. info.) (live)

Marți (21 Aprilie)

20:00

Observator special (2012, emis. info.) (live)
20:30

Iadul bucătarilor(12) (2015, emis. con.)

Juriu: Florin Dumitrescu, Sorin Bontea și Cătălin Scărlătescu

23:00

Un show păcătos(15) (divertisment) (live)

Invitat permanent: Cătălin Bordea

Un show păcătos
Instaleaza acum aplicatia PORT TV!
1:00

Soldații stelari(12) (sua, 2009, horror)
3:00

Observator (emis. info.) (reluare)
3:45

Acces direct(AP) (talk show) (reluare)

Miercuri (22 Aprilie)

20:00

Observator special (2012, emis. info.) (live)
20:30

Pumni de oțel(AP) (sua-ind., 2011, SF acț.)
23:00

Un show păcătos(15) (divertisment) (live)

Invitat permanent: Cătălin Bordea

Instaleaza acum aplicatia PORT TV!
1:00

Pumni de oțel(AP) (sua-ind., 2011, SF acț.) (reluare)
3:00

Observator (emis. info.) (reluare)
3:45

Acces direct(AP) (talk show) (reluare)

Joi (23 Aprilie)

20:00

Observator special (2012, emis. info.) (live)
20:30

Next Star (2013, emis. con.)

Juriu: Pepe, Maria Cârneci, Connect-R, Lora, Vasile Muraru

Next Star
23:00

Un show păcătos(15) (divertisment) (live)

Invitat permanent: Cătălin Bordea

Instaleaza acum aplicatia PORT TV!
1:00

Aventurile tânărului Hercule(AP) (sua, 1998, avent. f)
3:00

Observator (emis. info.) (reluare)
3:45

Acces direct(AP) (talk show) (reluare)

Vineri (24 Aprilie)

20:00

Observator special (2012, emis. info.) (live)
20:30

Fortăreața(12) (sua, 1996, acțiune)
23:15

Pușcași marini(15) (ger.-sua, 2005, dr. răzb.)
Instaleaza acum aplicatia PORT TV!
2:00

Iadul bucătarilor(12) (2015, emis. con.) (reluare)

Juriu: Florin Dumitrescu, Sorin Bontea și Cătălin Scărlătescu

Sâmbătă (25 Aprilie)

20:00

Star News(AP) (2015, divertisment)
20:30

Te cunosc de undeva! (2015, emis. con.)
Te cunosc de undeva!
0:00

Iadul bucătarilor(12) (2015, emis. con.) (reluare)

Juriu: Florin Dumitrescu, Sorin Bontea și Cătălin Scărlătescu

Instaleaza acum aplicatia PORT TV!
2:30

Observator (emis. info.) (reluare)
3:15

Regele Ralph(AP) (sua, 1991, com.) (reluare)